وبلاگ

یخ فلزی فشنگی استیل مجموعه شش عددی

یخ فلزی فشنگی استیل مجموعه شش عددی

  • یخ فلزی فشنگی استیل مجموعه شش عددی

ساخت یخ در کشورهای توسعه یافته در ابتدای قرن بیستم شروع شد. در میانه قرن بیست و یکم به دلیل مقوله مهم بهداشت وسلامت جامعه و افزایش نیاز به یخ ،ساخت یخ های فلزی آغاز شد .این مدل از یخ ها که بسیار بهداشتی تر بوده و استفاده آسان تری داشتند بسیار مورد توجه قرار گرفتند.به صورتی که مردم تمام بیشتری به استفاده از یخ فلزی نشان می دادند.یخ فلزی فشنگی استیل مجموعه شش عددی

یخ فلزی، یا یخ مصنوعی ساخته شده از آلیاژ فلز، یک محصول با ویژگی‌های بی‌نظیر است. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد یخ فلزی، قابلیت استفاده مجدد از آن است. این یخ‌ها با یک نوع ژل غیر سمی پر شده‌اند و به همین دلیل کاملاً بی‌ضرر هستند و می‌توانید بارها و بارها از آن‌ها استفاده کنید. همچنین، یخ فلزی با قالب‌های مختلفی عرضه می‌شود. یکی از زیباترین مدل‌های آن، یخ فلزی فشنگی استیل است که علاوه بر زیبایی، فضای کمی را اشغال می‌کند.

استفاده اصلی یخ فلزی، خنک کردن انواع نوشیدنی‌ها است. استفاده از این یخ‌ها بسیار آسان است و یکی از مزایای آن‌ها است. برای استفاده از این محصول، کافی است یک تکه را حدود ۴ تا ۵ ساعت در فریزر قرار داده و منجمد کنید. بعد از انجماد، می‌توانید از یخ فلزی استیل برای خنک کردن انواع نوشیدنی استفاده کنید. هر قطعه از یخ استیل می‌تواند چندین ساعت نوشیدنی شما را خنک نگه دارد. لازم به ذکر است که استفاده از این محصول نیازی به رقیق کردن ندارد.

پکیج یخ فلزی فشنگی استیل شامل یک جعبه چوبی و شش قالب نگهدارنده یخ است که بسیار شکیل است. درون جعبه چوبی این محصول، یک بافت نرم پنبه‌ای برای قرارگیری شش باکس یخ فلزی طراحی شده است. طراحی پکیج یخ فلزی فشنگی استیل و مزایای آن، این محصول را یک گزینه مناسب برای هدیه دادن نیز می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *