وبلاگ

زیر سیگاری های خاص برای افرادی که لاکچری هستند

زیر سیگاری های خاص برای افرادی که لاکچری هستند

زیر سیگاری های خاص برای افرادی که لاکچری هستندزیر سیگاری های خاص برای افرادی که لاکچری هستند

زیر سیگاری های خاص برای افرادی که لاکچری هستند

زیر سیگاری یا ashtry یک ظرف ویژه برای جمع آوری باقی مانده ناشی از استعمال دخانیات مانند فیلتر سیگار یا خاکستر و … میباشد و همینطور ممکن است در حین سیگار کشیدن برای گذاشتن سیگار از آن استفاده کرد. زیر سیگاری ها معمولا از مواد مقاومی همچون فلز،سفال و یا شیشه که در برابر گرما مقاوم باشند ساخته می شوند. زیر سیگاری ها نیز می توانند در دکور منزل و محل کار نیز نقش مهمی را ایفا کنند که ممکن است آنها را گاهی روی دیوار نصب میکنند و گاهی روی میز مشاهده می نمایید و البته در قسمت های مختلفی از ماشین نیز از آنها استفاده می کنند که در برخی موارد رنگ و طرح زیر سیگاری ها می توانند یکی از ملاک های زیبایی در دکوراسیون داخلی خودرو نیز باشد.

زیر سیگاری های خاص برای افرادی که لاکچری هستند

زیر سیگاری ها امروزه بسیار متنوع تولید می شوند در ادامه به چند نمونه از آنها اشاره می کنیم:

1-زیر سیگاری فلزی یا Metallic : این نوع از زیر سیگاری معمولا از جنس فلز مثل: آهن-سرب-برنج و … ساخته می شود و بدنه ای بسیار مقاوم دارد و قابل شستشو بوده و طرحهای بسیار متنوعی روی این نوع از زیر سیگاری اجرا می شود.

2-زیرسیگاری شیشه ای یا Glass : این نوع از زیرسگاری ها معمولا از جنس شیشه ساخته شده و بر خلاف اسم آنها مقاومت بالایی در برابر حرارت دارند و بسیار تنوع در رنگ و طرح دارند بدین صورت که بقدری رنگبندی آنها تنوع دارد که چشم انسان به آنها خیره می ماند.

به دلیل جنس معمولا قیمت کمتری نسبت به بقیه زیر سیگاری ها دارند و مناسب برای استفاده روزانه می باشند.

3-زیرسیگاری سفالی یا Pottery : همانطور که از نام این زیر سیگاری مشخص است از جنس سفال ساخته شده و به طبع مقاومت بالایی را ندارند و قابل شستشو نیز نمی باشند.

طرحهای بسیار بسیار متنوعی ازاین جنس از زیر سیگاری ها در بازار موجود می باشد که به دلیل زیبایی چشم نواز آنها طرفدارانی را به خود اختصاص داده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *